Previous Duty Rosters

21st and 22nd March 2020

PROCLAIMERS:

6.00pm: D Brady & T Gonyora Polycomp: E De Silva
7.30am: J Mosetlhi & C Teichler
10.00am: JP Fernandes & T Phehane Polycomp: K Cascelli Thomas3.00pm: E Tshabalala
5.00pm: Lifeteen

MINISTERS OF HOLY COMMUNION:

6.00pm: J & M Barbosa, T Patuel & B Thunza
7.30am: K Barrett, B Chamboko, N Proimos, C Sequeira & C Tsumbu
10.00am: M Dickeson, S Konoso, Z Nxumalo & L Warinda
3.00pm: J Manyoni & L Masitha
5.00pm: P & M Henning & D Sibiya C1: R Hawkins C2: E & K Arokiam
Visits: K Barrett, B Chamboko / C Tsumbu, N Proimos, S Routier & C Sequeira (W): D Beherndt, J Bolus, S Konoso, L van der Lith & M Wicks.

CHILDREN’S LITURGY:

C Perrett

CWL TEA DUTIES:

V Pather, R Ndlovu & T Niven

14th and 15th March 2020

PROCLAIMERS:

6.00pm: T Sturges & C Balson Polycomp: M Brady
7.30am: C McLaughlin & P Lewis
10.00am: R Duly & C Perrett Polycomp: L Sukdeo
3.00pm: A Leluma
5.00pm: Lifeteen

MINISTERS OF HOLY COMMUNION:

6.00pm: J Badry Awad, L Kruger, B Lawlor, M Santana
7.30am: K Cowley, M Muntali, T Rakharebe & A Woxholt
10.00am: T Kanyangarara, S Monsengo, D & D Poultney
3.00pm: L Masitha & J Lesejane
5.00pm: A & V Monsengo & C Thomas
Visits: TBC.

CHILDREN’S LITURGY:

C Booyse & C Aron

CWL TEA DUTIES:

J Allen, M Deeks & R Truelock

7th and 8th March 2020

PROCLAIMERS:

6.00pm: T Gonyora & J Shaw Polycomp: A Versveld
7.30am: J Gardner & S Kelly
10.00am: R Duley & R Nyagani Polycomp: D Poultney
3.00pm: A Leluma
5.00pm: Lifeteen

MINISTERS OF HOLY COMMUNION:

6.00pm: C Aab, M Couto, T Patuel & C Quested
7.30am: D Munday, D Reddy, M Santana, J & A Stark
10.00am: M Dickeson, C Sequeira, B Thunza & J Van Heerden
3.00pm: J Lesejane & J Manyoni
5.00pm: D Sibiya, C Thomas & N Proimos C1: M Santana C2: E & K Arokiam
Visits: A Babugura, D Munday, V Pillay, D Reddy, J & A Stark (W): D Behrendt, J Bolus, M Couto, A Choi, T Sturges & B Winderley.

CHILDREN’S LITURGY:

J Gardner & T De Ponte

22nd and 23rd February 2020

PROCLAIMERS:

6.00pm: J Shaw & C Balson Polycomp: E De Silva
7.30am: P Lewis & K Barret
10.00am: E Kubheka & M Lamusse Polycomp: K Caselli Thomson
3.00pm:J Manyoni
5.00pm: Lifeteen

MINISTERS OF HOLY COMMUNION:

T Niven, B Chamboko, C Quested & L van der Lith
7.30am: K Cowley, P Jacquet, S Routier & C Teichler
10.00am: M Dale, N Meier, S Monsengo & L Warinda
3.00pm: J Manyoni & L Warinda
5.00pm: A & V Monsengo, C Thomas & B Thunza C1: K Cowley C2: E & K Arokiam
Visits: J Badry Awad, K Barrett, P Jacquet, Z Nxumalo & S Routier (W): C AAb, D Behrendt, J Bolus, K De Villiers / B Thunza & B Winderley.

CHILDREN’S LITURGY:

R & S Conybeare

FLOWERS:

L Spence

CWL Tea:

L Amaro, E Weideman & D Holm

15th and 16th February 2020

PROCLAIMERS:

6.00pm: J Shaw & C Bolson Polycomp: M Brady
7.30am: 7.30am:S Kelly & J Mosetlji
10.00am: J Dean & M Wingate Pearse Polycomp: L Sukhdeo
3.00pm: M Tafirenyika

MINISTERS OF HOLY COMMUNION:

6.00pm: C Aab, M Couto, B Lawlor & M Santana
7.30am: P & M Henning, T Patuel & B Thunza
10.00am: G Fosu, D & D Poultney T Kanyangarar
3.00pm: J Lesejane & L Masitha
5.00pm: A & V Monsengo & D Sibiya C2: E & K Arokiam
Visits: P & M Henning, M Muntali, T Patuel, T Sturges / B Thunza & C Tsumbu M Barenbrug, D Behrendt, J Bolus, B Lawlor, L Van Marcke & M Wicks.

CHILDREN’S LITURGY:

C Perrett

FLOWERS:

B McLeod

CWL Tea:

R Walton, C Quested & J Charlesworth

8th and 9th February 2020

PROCLAIMERS:

6.00pm: D Brady & M Barenbrug Polycomp: A Versveld
7.30am: C Gonzo & C McLaughlin
10.00am: P Tabane & C Perrett Polycomp: D Poultney
3.00pm: C Moloena & J Badry Awad
5.00pm: Lifeteen

MINISTERS OF HOLY COMMUNION:

6.00pm: D Brady, C Quested, T Sturges & I Teixeira
7.30am: A Babugura, V Pillay, T Rakharebe & Y Wafer
10.00am: M Dickeson, S Monsengo, J Van Heerden & L Warinda
3.00pm: J Lesibane & J Manyoni
5.00pm: A & V Monsengo & B Thunza. C1: G Fosu C2: E & K Arokiam
Visits: A Babugura / B Chamboko, V Pillay, T Rakharebe, C Sequeira, J & A Stark.

CHILDREN’S LITURGY:

C Booyse & C Aron

FLOWERS:

H O’Brien

CWL Tea:

S Stewart, D Watson & M Bomvana